Emekli Finans Kimdir?

Emekli Finans 10 yılı aşkın süredir kredi alamayan emeklilere kredi danışmanlığı yapan bir profesyonel bir kredi danışmalık şirketidir.

Merkezimiz İzmir'de bulunmasına rağmen başta İstanbul, Ankara, Bursa olmak üzere bütün Türkiye'deki emeklilere hizmet verebilmekteyiz.

Bünyemizde bulunan profesyonel kredi uzmanlarımız ile durumunuzu inceler, kredi alabilmeniz için detaylı bir çalışma yapar

Kredi alamayacak durumda iseniz kredi almanızı engelleyen bütün unsurlar belirlenir, düzeltilir ve kredinizi çıkartılır.

Emekli Finans'ın Farkı Ne?

Öncelikle şunu belirtelim Emekli Finans sadece emeklilere hakkı olan krediyi çıkartabilmek, onlara danışmanlık yapmak için kurulmuş bir şirkettir.

Emekli Finans "Her emeklinin hakkıdır rahat yaşamak" felsefesi ile kurulmuştur. Bu inanç ile emeklilerin hakkı olan kredilerini alabilmelerinde onlara yol göstererek kredilerinin çıkmasını sağlamaktadır.

Amacımız

Amacımız öncellikle siz değerli emeklilere yıllarca çalışıp emekli olduktan sonra ihtiyaç anında alamadığınız kredileri çıkartmak. Biz "Her emeklinin hakkıdır" rahat yaşamak diye yola çıktık.