PTT Kredi Nedir?

PTT, namı değer ulusal postahanemiz son yıllarda bazı bankalarla anlaşarak emeklilere kredi almaları konusunda aracılık yapmaktadır. Kredi veren PTT değil bankalardır. Onun için PTT'den kredi diye bir şey yoktur. PTT burada sadece emekli maaşlarını kendi bünyesinde toplamak amacındadır. Siz maaşınızı

PTT'den kredi almak bazı durumlarda çok avantajlıdır. Ptt emeklilere

PTT Kredi Veriyor Mu??

Az Önce belirttiğimiz gibi kredi veren PTT değil bankalardır. PTT'nin amacı sadece emekli maaşlarını toplamaktır. ama şunu asla aklınızdan çıkarmayan krediyi veren PTT değil bankalardır. Sonuçta Kredinizi onaylayacak olan yine bankalarıdır.

PTT Üzerinden Kredi Almak Avantajlı mı?

Bazı durumlarda evet bazı durumlarda hayır. Sonuçta PTT bir banka değil. Onun kredi verme yetkisi yok. PTT sadece aracılık yapmaktadır. 7-8 banka PTT ile yaptığı anlaşma sonrasında bazen kampanyalar yapıp emeklilere kredi almaları konusunda avantajlar sunmaktadır.

Kredi Çıkmıyorsa Son Yol PTT'den Krediye Başvurmak Mı?

Asla değil; krediniz çıkmıyorsa PTT'den krediye başvurmanız hiç bir şey değiştirmez. Kredi alamayan emeklinin kredi alması için kredi danışmalığı alması gerekir. Bu danışman bazen ufak bir borcun kapatılmasıyla, promosyon yüzünden vb benzeri aklınıza gelmeyecek her şeyi inceler ve krediniz çıkartır.

Bizi arayın durumunuz ücretsiz inceleyelim. Kredinizi almanız için bütün profesyonelliğimizi kullanıp kredinizi çıkartalım.