Sicili Bozuk Emekliye Kredi

Kredi puanınız veya siciliniz ne kadar bozuk olursa olsun kredi çıkarma imkanınız bulunmaktadır. Ancak bunu profesyonel bir danışmanlıkla almanız mümkün.
Tabi önemli olan bu ikinci şansı nasıl kullanmanız gerektiğini bilmektir. Çünkü danışmanlar sizin sicilinizi inceleyerek hangi yollarla krediye başvurulacağını sistemsel olarak hesaplıyoruz. Her bankanın kredi kuralları da farklılık gösterdiğinden bankaya göre de hareket edilmesi gerekiyor. Bu sayede yapılacak kredi danışmanlığı hizmetinin ardından kredinizin çıkmaması gibi bir olasılık yoktur.

Emekli Finans sicili ne olursa olsun her emekliye kredi imkanı sunar.

Sicili Bozuk Olanlar Kredi Alabilir Mi?

Bankalara olan kredi yada kredi kartı borcunuzu ödeyemediğiniz zaman 90 gün boyunca bankalardan aramalar, mailler ve SMS’ler alırsınız. Size düzenli olarak borcunuzu hatırlatır ve ödemenizi isterler. 90 gün bittiği zaman artık ihtarname çeker ve tüm borcu sizden isterler. Yine ödeme yapmadığınız zaman dosyanızı bir avukata verirler ve artık muhatabınız banka değil avukat olur. Avukat yasal takip başlatır. İşte yasal takip başladığı zaman durumunuz Merkez Bankası’na da iletilir ve kara listeye girersiniz. Bu noktada kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar var mıdır diye soracak olursanız, kara listeye girmiş olanlara bankalar kredi başvurusu bile yaptırmazlar. Bankalardan kredi kartı alamazlar. Artık bankalar tarafından kredi yada kredi kartı verilmemeli denilen grubun içindedirler. Kredi notları sıfır olur yada hiç olmaz.
Sicili bozuk olanların durumuna gelecek olursak kredi yada kredi kartı borçlarını çok geciktiren, birini gününde ödüyorsa ikisini bir iki ay geciktiren ve bu sebeple kredi notu çok düşük olan kişilerin sicilleri bozuk olur. Bankalar nezdinde tahsilat yapılması problemli kişilerdir. Bu sebeple sicili bozuk olanlar olarak adlandırılırlar. Fakat kara listeye girmezler ve kredi notları sıfırlanmaz. Ancak kredi skorları oldukça düşüktür. Bu durumdaki kişiler eğer sicilim bozuk kredi almak istiyorum derlerse her bankadan alamasalar bile kredi danışmanlık şirketlerinin yardımıyla alternatif kredi alma yolları mevcuttur.

Emekli Finans için engel değildir.

Kredi Puanı

Kredi notu ya da kredi puanı, bireyin banka ve finans kuruluşları ile arasında geçen her türlü mali dengelere dayanarak çeşitli analizler neticesinde ortaya çıkarılan sayısal bir ifadedir.Bankalar,kredi puanınıza bakarak sizin ödeme alışkanlığınız hakkında fikir sahibi olur ve başvuru taleplerinizi buna göre değerlendirir.Eğer kredi puanınız çok düşükse ya da sıfır ise başvurularınız olumsuz sonuçlanır. Bu noktada Emekli Finans sizin için farklı alternatifler üreterek bankalardan kredi almanıza yardımcı olur.

Emekli Finans ile kredi puanı tarihe karıştı. Kredi puanınız ne olursa olsun Emekli Finans kredinizi Çıkartır.

Kredi Danışmanlık

Emekli Finans Türkiye'nin en kurumsal, en köklü kredi danışmanlık şirketidir.